black-and-white-body-dark-1507930

מגרש משחקים- חלק ראשון

זהו, נגמרה השנה ובפתח מתחילה ממש עוד רגע 2017. הרבה אנשים עושים חשבון נפש, מחליטים החלטות לקראת השנה החדשה, אולי אפילו כותבים חזון איך הם היו רוצים שהשנה שלהם תיראה באספקטים שונים.
אני רוצה לשאול אתכם- לאילו הישגים חדשים במיניות שלכם הייתם רוצים להגיע? סביר להניח שכל מה שתרצו ותכוונו אליו יכול לקרות (כן, גם במיניות). לקראת השנה החדשה החלטתי לצאת בסדרת פוסטים על אביזרי מין על מנת לאפשר לכם התחלת שנה עם ראש פתוח גם במיטה 😉
אבל למה לכם להשתמש בתוספים למיטה? עד עכשיו הסתדרתם כל כך טוב בלעדיהם… אז תנו לי לשפוך קצת אור על הנושא; אביזרי מין נועדו לגוון ולתבל מעט את חיי המין שלנו בלי "הרבה מאמץ" > לקנות ולהשתמש.
ניתן לשלב אותם במשחק המקדים, בסקס עצמו ואף להשתמש באביזרים כאלה ואחרים לאוננות על מנת להעצים את החוויה. האביזרים הם לא במקום אף אחד/ת והם לא מורידים מערכם של אלו המשתמשים בהם (ההיפך הוא הנכון), הם בסך הכל תוספת קטנה שהופכת את המיטה ל'מגרש המשחקים' הפרטי שלכם והם יכולים לאפשר לכם להתרגש מחדש מסקס.
אז מאיפה מתחילים? מדובר בעולם כל כך רחב וגדול שיהיה מאוד קשה בבלוג להקיף את הכל. על כן בכל פוסט בנושא אביא מדגם של מספר אביזרים ונתחיל מה'קל' אל ה'כבד'.
לא כל אביזר מין הוא רוטט ומותנה חדירה. ישנם אביזרים לשימוש במשחק המקדים שמטרתם היא אפילו לא להוביל לאורגזמה אלא אך ורק לטובת הגירוי של החושים השונים שגם הם משתתפים בחגיגה: ראייה,ריח, טעם, מישוש. ובל נשכח את הגירוי של האיבר הסקסי ביותר שלנו- המוח.
האביזרים הכי פשוטים שאפילו לא צריך לקנות במיוחד מזוהים יותר עם עולם ה B.D.S.M אך אני מתייחסת יותר לפן ה'רך' יותר של העולם הזה > שליטה, בין אם זה להישלט או לשלוט. מספיק לקשור את העיניים של הפרטנר/ית ובמשחק המקדים ולעשות בהם 'כרצונכם' יכול להדליק מאוד את שני המשתתפים (כמובן שכל המתרחש צריך להיות בהסכמה מלאה). ניתן להשתמש בצעיף דק או כיסוי עיניים פשוט כמו במטוסים. באותו הצעיף ניתן להשתמש כדי לקשור את הידיים או הרגליים (או שניהם) של בן/בת הזוג ו… נראה לי שהבנתם.

ישנם אביזרים כמו נוצה מקל עם נוצה או נוצה של טווס שהמהות שלהם היא לעשות "נעימים" (או בשמם הידוע קיצי) בכל הגוף בזמן המשחק המקדים. יש נשים וגברים שיכולים לחוות אורגזמה מאיזורים ארוגניים וגם אם המגע העדין לא יוביל לאורגזמה, הוא בהחלט יוביל לגירוי.
אביזר נוסף שהוא לא ממש אביזר אלא חומר סיכה שיכול להוסיף המון לסקס. על אחת כמה וכמה אם סובלים מיובש ואגינלי.
ישנם חומרי סיכה מתחממים ובטעמים שמגבירים את כל ההנאה ממשחקי ירידות וליקוקים, הם מזרימים את הדם באופן מוגבר לאזור של איבר המין וכולם נהנים!
כמו כן, כשאתם משתמשים בקונדומים רצוי מאוד להשתמש בחומר סיכוך בחדירה על מנת להגביר את ההנאה של שני הפרטנרים. יש חומרי סיכה מבוססי מים, מבוססי סיליקון ומבוססי שמן. לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו. חשוב לדעת שמבוססי המין והסיליקון הולכים טוב עם קונדומים. השמנוניות של השמן לעומת זאת עלולה להוריד את הקונדום בלי שתשימו לב…
עוד דגש חשוב- כדאי לא להשתמש בחומרי סיכה סיליקוניים עם אביזרי מין סיליקוניים, זה עלול לגרום נזק לאביזרים (בהמשך יהיה פוסט על תחזוקה וניקוי של צעצועים).
*ניתן לקנות חומרי סיכה מגוונים ברשתות הפארמים למיניהן או בחנויות סקס.
אל תשאלו מה עדיף, לכל אחד יתאים משהו אחר. היתרון של החומר שמבוסס על מים זה שהוא לא מכתים וקל לשטוף אותו. החיסרון- יש לו נטייה להתייבש. היתרון בסיליקונים ומבוססי השמן- צריך להשתמש במעט אבל הם עשויים להכתים את המצעים וצריך לעבוד יותר קשה כדי לנקות אותם מהגוף. אז כדאי לנסות כמה אופציות עד שתחליטו מה הכי מתאים לכם.
בפוסטים הבאים נתקדם וכבר נדבר על צעצועים רוטטים לגירוי חיצוני…
בינתיים הנשים מוזמנות להגיע לשיח נשי על מיניות שאני עושה אחת לשבועיים בכפר סבא, בערב זה אני גם מראה מגוון של אביזרי מין לשימוש עצמי או זוגי. התאריכים לחודש ינואר מפורסמים תחת 'אירועים עתידיים' באתר.
או שתגיעו (גברים/נשים) לאחת מההרצאות הקרובות על אורגזמות ונקודות עונג, ההרצאות הקרובות ב 28.12 (ראשל"צ), 8.01 (ת"א), 23.01 (ת"א).
דנה ויינשטיין אורן- מאמנת להעצמת נוכחות מינית

שתף את הפוסט הזה

אולי יעניין אותך גם

בלוג

צריך ט"ו לטנגו

ט"ו באב, חג האהבה "שלנו". החג שבו חלקנו יוצאים מגדרם כדי להראות את אהבתם לבני/ות הזוג שלהם.אני אף פעם לא

קרא עוד »
גלילה למעלה

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30