קצת עליי

דנה ויינשטיין אורן- מאמנת אישית וזוגית להעצמת נוכחות מינית

היי לך, אני דנה- בת 34, אמא לילד קסום בן 4 ונשואה לגבר הכי מדהים בעולם ונמצא איתו בזוגיות מופלאה כבר כמעט עשור.
אני מאמנת אישית וזוגית להעצמת נוכחות מינית. אני מלווה נשים, גברים וגם זוגות בתהליכים אימונים שמחוברים למיניות שלהם. אני גם מרצה בתחום, יש לי תוכנית רדיו, יש לי בלוג והרבה סרטונים שמעניקים ידע בתחום.
האמונה האישית שלי היא- ככל שמדברים מיניות, קוראים מיניות, חושבים על מיניות וכדומה- זה מייצר אצלנו פתיחות מינית. האמונה הזאת מגיעה מתוך ניסיון של שנים והתבוננות על מה שקרה למי שסובב אותי (חברים ומשפחה), כי מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי אדם מאוד פתוח. וכשאני בעצמי לא הצלחתי לחוות אורגזמה עד גיל 23 חקרתי את הנושא לעומק. חלק משמעותי מהחקירה היה לדבר על זה עם אנשים.
וככה פתחתי את Open mind- לדבר מיניות, עם תחושת שליחות גדולה שזאת המטרה והייעוד שלי בעולם הזה- לייצר שיח חיובי על מיניות .
השליחות האישית שלי היא להעביר את הידע הרב שצברתי על עולם המיניות הלאה. לתת נקודת מבט חדשה בכדי להטמיע שמיניות היא לא עוד תחום בחיים. היא התחום שבזכותו אנחנו יכולים לחיות חיים מאוזנים ושלמים יותר. היא נוגעת לכל פלח בחיינו, כל מערכת יחסים ואינטראקציה, נוגעת לפרנסה שלנו, לאושר ולהגשמה העצמית שלנו. אם אנחנו לא מחוברים למיניות שלנו אנחנו לא מחוברים לעצמנו.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי למסע של היכרות עצמית ומינית, מסע של אושר וחיות, מסע שיהפוך את השהות שלך כאן עלי אדמות להרבה יותר חיובית ומענגת. את/ה מוזמנת גם להצטרף לאחת מהקהילות הסגורות שלי בפייסבוק נקודת ה-C לנשים/ נקודת ה-C לגברים וכבר להתחיל לפתוח את עצמך לעונג חדש.
דנה ויינשטיין אורן- מאמנת אישית וזוגית להעצמת נוכחות מינית

הערכים מתוכם
אני מייעצת
למטופלים שלי

פתיחות מייצרת פתיחות- לא סתם קראתי לעסק שלי Open mind, ערך הפתיחות מלווה אותי מאז ומתמיד וממשיך ללוות אותי בתוך הייעוצים והאימונים האישיים והזוגיים. אני משתפת מחיי האישיים אם זה רלוונטי למי שיושב מולי, וזה מייצר בינינו מרחב של אמון הדדי.

סקס הוא ספקטרום, אין דבר כזה טוב או רע. יש בהסכמה מלאה וחוקי. יש לגיטימציה לדבר על כל נושא שיחה, לכל מחשבה, רעיון ותשוקה. אני מקבלת את הכל באהבה, הכלה ובחוסר שיפוטיות.

ככל שנדבר מיניות, נקרא מיניות, נצרוך תכנים סובבי מיניות כך נייצר עבור עצמנו יותר פתיחות מינית, נינוחות סביב הנושא (במקום רתיעה) וכך הייצריות והסקרנות שלנו יתעוררו.

סקס זה פרמטר אחד בתוך מיניות, הדרך שבה אנחנו תופסים את המיניות משפיעה על הסקס שלנו, על עונג והנאה, על דימוי וביטחון עצמי, על תשוקה לחיים ומכך שמשפיעה על כל דבר בחיינו מתחושת אושר פנימית, קריירה, ילדים, זוגיות, הצלחה, שקט פנימי ועוד.
יש את מה שאנחנו יודעים, מה שאנחנו לא יודעים, ומה שאנחנו לא יודעים שאנחנו לא יודעים. האחרון הוא זה שיעשה את ההבדל ובשבילו תמיד כדאי לנו להיות סקרנים ולהקשיב.

5 דברים שלמדתי בשנותיי כמאמנת מינית

  1. אם יש רצון להוביל שינוי כלשהו בחיים אישיים או זוגיים אז כל מה שצריך זה התמסרות לתהליך והתמדה גם בעשייה וגם בהוויה. גם כשהמטרה נראית רחוקה ובלתי אפשרית.
  2. אנחנו אחראים לכל מה שקורה לנו ולתגובות שלנו. ברגע שלומדים להסתכל על עצמנו במקום ‘להאשים’ אדם אחר או את הסיטואציה, אז אנחנו נמצאים בשליטה מלאה.
  3. כולנו מורכבים מדפוסי התנהגות/חשיבה אוטומטיים, חלקם מעכבים אותנו מלהשיג מטרות בחיינו, ובעבודה אימונית מצליחים לשנות בהדרגתיות ובמהירות יחסית את הדפוסים המעכבים.
  4. יציאה מאזור הנוחות זה המפתח להתפתחות אישית אמיתית. אם יש משהו שקשה לעשות אותו למרות שרוצים לעשות אותו. זה הסימן שכדאי להעיז.
  5. בושה, אשמה ופחד הם בין הגורמים המרכזיים שגומרים לנו ‘לא לעשות’, ‘לא להעיז’, ‘לא לאפשר’ לעצמנו. בתהליך אימוני הם מתמוססים והמתאמנ/ת לומד/ת לשלוט בפחד ולא שהפחד ישלוט עליו/ה

קישורים לקהילות בנושא

צור קשר