אימון למיניות – גברים

לשדרג את הביצועים שלך במיטה | לדבר בלי מעצורים
להעלות את הביטחון העצמי | לקבל את עצמך בדיוק כפי שאתה

מתוסכל מהזוגיות שלך?
אתם רבים כל הזמן על אותם הדברים? סקס הפך להיות משהו שרואים בטלוויזיה לפעמים? יש פתרון!

מה הולך לקרות באימון למיניות:

אנחנו הולכים בעיקר לדבר בצורה הפתוחה ביותר על מה שבאמת מפריע לך. אתה הולך לשחרר דברים ששמרת בתוכך זמן רב ולא העזת להוציא החוצה כי חששת ופחדת מהתגובה של הסביבה, של האישה, של החבר. את תרגיש הרבה יותר טוב אחרי שתדבר על הדברים ומעבר לכך- אתה תתחיל לקחת אחריות על החיים שלך ועל מה שקורה בתוכם ואף לשנות את ‘איך דברים מתנהלים בחיים שלך’. אתה תכיר את עצמך טוב יותר, אתה תקבל פרקטיקות להגברת תחושת האושר בחייך וההרגשה הזאת היא מאוד משחררת.

אני מבינה אותך,
גם אני הייתי שם...

אנחנו חיים בחברה שלא עושה טוב לגברים. גדלתם בתוך עולם שמטיל עליכם את חובת הוכחת הגבריות שלכם, המצ’ואיזם, גם אם אתם לא מתחברים למנהגי גבריות כאלה ואחרים. וביניהם המשפט הידוע “בנים אינם בוכים”. זה נמצא כמעט בכל תחום בחייך, החובה להראות שאתה מתמודד, שאתה לא צריך עזרה, שלא משנה איזה קושי אתה נקלע אליו אתה לא חווה תסכול או כאב. אתה תמיד ‘חייב להיות חרמן’, ואם תגיד שאתה לא רוצה סקס אז בטח יסתכלו עליך מוזר. אבל אתה גם בנאדם עם רגשות, תחושות, עליות, מורדות, לחצים, בעיות, ריגושים, קשיים, תשוקות ועוד. וחשוב להביע את כולם. וכשהחיבור לרגש לוקה בחסר אז גם הביטחון העצמי נפגע והרבה פעמים גם התפקוד המיני נפגע.

הנה מה שאומרים אלה שכבר היו

אתה בטח שואל את עצמך

הרבה פעמים חצי מהפתרון זה לדבר על הדברים ולפרוק את מה שיושב עליך. מרבית הגברים שביקרו אצלי בחד האימון העידו שאין להם אפילו חבר אחד שהם יכולים לדבר איתו על כל מה שהם רוצים והם עצרו בתוכם הרבה מאוד דברים במשך שנים רבות. כשאתה מדבר אתה משחרר. וכשאתה מדבר איתי אני מעניקה לך פרספקטיבה נוספת על עצמך ובעצם מאירה לך את הבליינד ספוט שהיה לך קצת קשה לראות לבד.

בוודאי. ואולי יעודד אותך לדעת ששפיכה מהירה היא בין הבעיות הנפוצות ביותר בקרב גברים. במרבית המקרים מדובר דווקא בעניין רגשי ולא בעניין פיזיולוגי. ועל כן גברים שהגיעו אלי והתמסרו לתהליך, דיברו בפתיחות בפגישה ועשו את מה שנדרש מהם בבית הגיעו לתוצאות מהירות יחסית, תוך כמה מפגשים בודדים.

אני מבינה שאתה חש תסכול עמוק מתוך העניין הזה, אין דבר כיפי יותר מלראות את האישה שלך נהנית ומגיעה לפורקן. לצד זה, כשאישה לא מצליחה לחוות אורגזמה זה בדרך כלל עניין שלה ולא שלך. לצד זה- אני יכולה לתת לך כלים, טיפים, הדרכה ראשונית איך להתנהל מולה גם כדי שאתה לא תרגיש מתוסכל וגם כדי שתוכל להושיט לה יד (תרתי משמע 😉 ) להתחיל ולייצר שינוי חיובי דרכך.

האימון הינו אימון קוגיטיבי בלבד ואינו כולל מגע בינינו. אנחנו משוחחים ונכנסים לשורש העניין והבעיה שמעסיקה אותך. אם יש צורך בייעוץ או הדרכה מינית אז אני מסבירה באמצעות דגמים ותמונות. בין פגישה לפגישה אתה לוקח על עצמך משימה קטנה על מנת להתחיל לקדם אותך לכיוון המטרה האימונית. חלק מהתרגילים הם קוגניטיביים, חלק הם פיזיים ואתה מבצע אותם לבד בביתך.

אל חשש, דיסקרטיות זה השם השני שלי. אנחנו חותמים שנינו על הסכם דיסקרטיות שמבטיח שאף אחד לא ידע אפילו שהיית אצלי.

מה ניתן להשיג בעזרת אימון למיניות לגברים

האימון האישי יעניק לך מקום לפרוק את מה שיושב עליך ואין לך עם מי לדבר, האימון יעניק לך כלים להבין את עצמך טוב יותר, להיות מאושר יותר ואף לבחור את התגובות שלך במצבים מסוימים שאתה יודע שאינם מטיבים איתך. הוא יעניק לך כלים לייצר עבורך שקט נפשי. אצל חלק מהגברים האימון גורם להם להבין טוב יותר את ‘איך העולם עובד’, איך המוח של האישה עובד (הכל זאת, אתה יושב מול אחת) ובעיקר מאיפה הגיעו דפוסי ההתנהגות שמעכבים אותם. אם אתה סובל מחשק מיני נמוך, שפיכה מוקדמת, שפיכה מעוכבת, ביטחון עצמי נמוך, קשיים ביצירת זוגיות ואינטימיות- בכל אלו האימון מטפל. זה תלוי בצורך האישי שלך.

רוצה לקבל עוד פרטים על ייעוץ זוגי?

צור קשר

גלילה למעלה

הרצאה- עד העונג הבא 28.10 טיילר דירדן כפ"ס