אימון למיניות- זוגות

להתחבר מחדש| ללמוד תקשורת זוגית בונה
לצמוח ממכשולי החיים |ליצור זוגיות מאושרת ומעצימה.

מתוסכלים מהזוגיות שלכם?
אתם רבים כל הזמן על אותם הדברים? סקס הפך להיות משהו שרואים בטלוויזיה לפעמים? יש פתרון!

מה הולך לקרות באימון למיניות:

נתחיל בפגישה משולשת של כולנו יחד. נשב ונדבר בצורה הכי פתוחה שמתאפשרת על מה שבאמת מפריע לכם בזוגיות שלכם, במיניות שלכם. השיחה כנראה תתנהל קצת אחרת ממה שאתם רגילים אליה בבית, הטונציה תהייה שונה, ההקשבה תהייה אחרת. יהיה מקום לכל אחד מכם להוציא את הכאב וגם את הדברים הטובים. הפגישה השנייה תתקיים בנפרד כדי שכל אחד מכם יוכל להביע את הדברים שפחות נוח לדבר עליהם כשכולנו יחד ובכדי שאני אקבל תמונת מצב אותנטית ומדוייקת לטובת המשך האימון. בתוך התהליך אתם תלמדו את לדבר אחד עם השנייה באופן מעצים, תלמדו איך לדבר גם על מה שמפריע בצורה פתוחה. ולא פחות חשוב- תלמדו איך לדבר על מין ומיניות תבינו את הצד של האחר, ותבינו את עצמכם- מהם דפוסי ההתנהגות האישיים והזוגיים שמנהלים אתכם וכיצד ניתן לשנות אותם.

אני מבינה אתכם- כולנו חווים קשיים בזוגיות, גם אני…

זוגיות היא מסע, בין המסעות הכי מלמדים ולא תמיד פשוטים. יש במסע הזה עליות ומורדות. מרבית הזוגות נתקלים בשחיקה טבעית לאחר מספר שנות זוגיות וכשמגיעים הילדים לעולם זה לגמרי מטלטל את הספינה שלנו. עם הילד/ים נוצרים קשיים חדשים, מתיחויות, כעסים, תחושות תסכול לצד רגשות חדשים של אהבה שלא הכרתם ואושר שמגיע מחיוך או צחוק של הילד. וזה מבלבל מאוד. אין ספק שעומס המשימות יחד עם עייפות קשה אינה תורמת לסיטואציה. ואני מכירה את זה ממקור ראשון (!).
אני מבטיחה לכם שזה אפשרי ללמוד איך להתנהל אחרת, איך לתקשר אחרת, איך לפנות את הזמן לזוגיות שלכם שבלעדיה לא הייתם מביאים לעולם את הילדים האהובים שלכם. וילד שגדל בבית להורים אוהבים (בניגוד להורים רבים או כועסים), זה ילד שמקבל את הדוגמא הטובה ביותר ל’איך זוגיות אמורה להתנהל’. אז אם הילד/ה שלכם זה הדבר הכי חשוב בחייכם- תשקיעו גם בזוגיות שלכם ובואו לאימון כדי ללמוד איך להתנהל קצת אחרת ולייצר הרגלים מעצימים.

הנה מה שאומרים אלה שכבר היו

אתם בטח שואלים את עצמכם:

הנחת המוצא שלי היא שאם היה בעבר מין טוב אז ניתן להחזיר עטרה ליושנה. רק צריך לשבת ולדבר על הדברים באופן פתוח ולהבין מתי בדיוק הכל השתנה? מרבית הזוגות לא יודעים לדבר על מין, הם בעיקר עושים אותו… זאת אחת המיומנויות שלומדים במסגרת האימון. לצד זה- בראייה שלי מין הוא לא בעיה, מין הוא סימפטום לבעיות אחרות, לרוב בעיות תקשורת.
כלומר- אנחנו לא צוללים ישר לדבר על המיטה ומה קורה או לא קורה שם. אני מקבלת עליכם תמונה רחבה יותר, על הדינמיקה הזוגית ביניכם ותקבלו אסטרטגיות וכלים לשפר את התקשורת הזוגית ואת האינטימיות ביניכם שוודאי הלכה לאיבוד עם השנים.

האימון הוא מאוד פרקטי מבחינת הכלים שהוא נותן לצד הבעת הרגשות שלכם באופן שמקדם ותורם לזוגיות שלכם. קוראים לזה אימון כי אתם ממש לומדים לייצר דפוסי התנהגות חדשים בתוך הזוגיות שלכם וכל אחד מכם לוקח אחריות על ההתנהגות והמעשים שלו, כל אחד לוקח על עצמו ‘שיעורי בית’ בין פגישה לפגישה לטובת הצלחת האימון וחיזוק הקשר.
הבדל נוסף הוא שאנחנו מדברים גם על המיניות שלכם, וגם בתוך המקום הזה אתם מקבלים על עצמכם משימות קטנות. זוג מתמיד ומתמסר לתהליך יראה את השיפור כבר תוך פגישות ספורות ומתוך המחויבות לעצמכם ואלי אתם תמצאו את עצמכם מהר עולים על דרך חדשה. זה לא קסם, אך עם עבודה משותפת של כולנו יחד זה אפשרי מאוד, ואתם מקבלים כלים לחיים ולא רק לתקופת האימון.

הפגישה הראשונה היא משותפת על מנת שנבדוק כימיה והתאמה בין כולנו. אם אתם מחליטים להמשיך בתהליך אז הפגישה השנייה היא אישית בדיוק מהסיבות האלו. אני מקבלת על כל אחד מכם תמונה מלאה ואני שומרת על דיסקרטיות מלאה של מה שנאמר בפגישה האישית. לצד הדיסקרטיות אתם נותנים לי את המידע שאני זקוקה לו כדי להעלות נושאים רגישים דרכי. עצם זה שהנושא שקבור כל כך עמוק מדובר כבר מייצר שחרור מסויים והבנה מהצד השני לתחושות ולרגשות של הפרטנר/ית. ומתוך השיח על זה אנחנו בודקים יחד מה ניתן לעשות אחרת לשיפור המצב?

בוודאי שכן. באימון אנחנו נכנסים למיטה באופן מטאפורי ומבינים מה קורה שם. מעבר לכך- אנחנו מבינים ביחד מה קורה עוד לפני המפגש המיני, מי יוזם, מי מכם מרגיש דחוי, אילו תגובות זה מייצר עבור כל אחד מכם- בעצם כל אותם הדברים שעם השנים התקבעו ונשארו כך ללא שינוי. אתם מקבלים ממני גם הדרכה על איך לייצר יותר אינטימיות- גם פיזית וגם רגשית. ולצד זה אתם מתחילים לשנות את הריקוד הקבוע בדרך למיטה ובתוכה. בליווי שלי אתם תתחילו לייצר חוויות יותר חיוביות עבור שניכם ותראו שיש סקס אחר, שניתן לשנות ולהגיע לעוצמות חדשות של עונג וחיבור במיטה.

בהחלט כן, פתיחת יחסים יכול להיות דבר נפלא כל עוד הוא בתקשורת הדדית, ממקום חיובי ולא כי צד אחד רוצה והשני מסכים ללא הרבה ברירות. לצד הריגוש שבעניין ישנם גם קשיים בתחום מעבר לשאלות הראשוניות שאתם מתמודדים איתם. אני מלווה זוגות בתהליכי פתיחת יחסים וגם כאלו שחווים בעיות וקשיים לאחר שפתחו. ניתן להגיע להתייעצות חד פעמית או לסדרת מפגשים, לפי מה שמתאים לכם.

מה ניתן להשיג בעזרת אימון למיניות לזוגות

האימון האישי יעניק לך מקום לפרוק את מה שיושב עליך ואין לך עם מי לדבר, האימון יעניק לך כלים להבין את עצמך טוב יותר, להיות מאושר יותר ואף לבחור את התגובות שלך במצבים מסוימים שאתה יודע שאינם מטיבים איתך. הוא יעניק לך כלים לייצר עבורך שקט נפשי. אצל חלק מהגברים האימון גורם להם להבין טוב יותר את ‘איך העולם עובד’, איך המוח של האישה עובד (הכל זאת, אתה יושב מול אחת) ובעיקר מאיפה הגיעו דפוסי ההתנהגות שמעכבים אותם. אם אתה סובל מחשק מיני נמוך, שפיכה מוקדמת, שפיכה מעוכבת, ביטחון עצמי נמוך, קשיים ביצירת זוגיות ואינטימיות- בכל אלו האימון מטפל. זה תלוי בצורך האישי שלך.

רוצה לקבל עוד פרטים על ייעוץ זוגי?

צור קשר