אימון למיניות - נשים

להתחבר למיניות שבך | לשחרר אמונות מעכבות
ללמוד עונג חדש | לאהוב את עצמך

מתוסכלת מהזוגיות שלך?
אתם רבים כל הזמן על אותם הדברים? סקס הפך להיות משהו שרואים בטלוויזיה לפעמים? יש פתרון!

מה הולך לקרות באימון למיניות:

אני ואת הולכות לשבת ולנהל שיחה מאוד אינטימית על כל מה שהוביל את תפיסת המיניות שלך להיות מה שהיא היום. אם הייתה נקודת תפנית שבה הכל השתנה ואת לא יודעת מה בדיוק, אנחנו נתעכב על הנקודה הזאת. אנחנו נקלף את הקליפות לאט לאט ורק מתוך החשיפה הזאת יקרו דברים מופלאים. את תלמדי איך להתענג יותר, איך להעניק לעצמך, איך לשים את עצמך ואת האושר שלך במרכז החיים שלך.

אני מבינה אותך,
גם אני הייתי שם...

גדלנו בעולם שבילבל אותנו מאוד- מצד אחד אמרו לנו להיות צנועות, לשמור על עצמנו, לא להתלבש בדרך כזאת או אחרת ובעיקר לימדו אותנו שסקס זה בשביל גברים.
אנחנו נותרנו קרחות מכאן ומכאן- אם אנחנו מתנהגות לפי המסרים שקיבלנו מהחברה ומהבית אז אנחנו 'פרג'ידיות, לא זורמות, מעפנות'.
ואם אנחנו עפות על עצמנו ועל המיניות שלנו אז אנחנו 'שרמוטות, נותנות' ועוד שלל מילים יפות. זאת אחת הסיבות שמרבית הנשים סובלות מביקורת עצמית מאוד קשה שלא מאפשרת להן לחיות בשחת חיים ואושר. ולך מגיע יותר!

הנה מה שאומרות אלה שכבר היו

את בטח שואלת את עצמך

בהחלט. בתהליך האימוני אנחנו נכנסים לעומק הדברים בשיחה. את תגלי מהם החסמים שלך, מה מעכב אותך מלחוות אורגזמה. ישנם חסמים מאוד ספציפיים שכבר מיפיתי אותם תוך כדי תהליכים מוצלחים ונשים כבר הצליחו תוך מספר מפגשים לחוות את האורגזמה המיוחלת. רגע שאנחנו מבינות מה המקור של המעצור ומתחילות לעבוד כדי לשנות את דפוס ההתנהגות הספציפי שמעכב אותך גם במיטה.

האימון יכול לעזור וזה תלוי בדינמיקה בינינו ובהתמסרות שלך לתהליך. האם את מעוניינת לחזור להיות האישה המינית שהיית או שזה בעיקר 'לחץ מהבעל או האישה'? אם את רוצה להתחבר לעצמך מחדש אז הכל אפשרי. זה עניין של לדבר על הדברים, לפרק אותם לגורמים, להבין מה קרה בדרך ואיפה נוצר השינוי בתפיסה שלך. מתוך המקום הזה את תתחילי לעבוד בצעדים קטנים בין פגישה לפגישה לטובת שינוי התנהגותי שיכלול בתוכו פעולות של חיבור למיניות שלך. תוך זמן קצר יחסית את תיזכרי באישה המינית שהיית בעבר.

החשש שלך מאוד מובן. רוב האנשים לא רגילים לדבר על מין. לצד זה- הפגישה הראשונה היא פגישת היכרות ובה אנחנו נכנסות לעומק לפי מה שמתאים לך, אני לא מחייבת אותך לדבר על דברים שמרגישים לך לא בנוח. אנחנו גם מדברות על הדברים שמסביב למיניות כמו חינוך, מערכות יחסים קודמות, היחס שלך לגוף שלך ועוד ועוד. ולאט לאט ככל שהשיחה מתפתחת אז גם את תיפתחי. אני גם מספרת על עצמי דברים אישיים במידה והם רלוונטיים לעניין שמעסיק אותך, ואם יש דבר שלמדתי לאורך חיי האישיים והמקצועיים זה שפתיחות מייצרת פתיחות. אני מציעה לך להתקשר אלי ולבחון את החיבור הראשוני בשיחת טלפון.

גם כאן יש עניין של חסמים פסיכולוגיים שמונעים ממך בגלל סיבה מסויימת, או שאולי מספר סיבות. ברגע שנשב לשוחח על הדברים ואת תביני מאיפה זה מגיע וביחד עם זה תעשי כמה פעולות ששוברות את דפוסי ההתנהגות האוטומטיים שלך אז אין סיבה שלא תצליחי להשיג את האורגזמה המיוחלת.

בהחלט כן. האימון מבוסס על מדעי האושר ומעבר לפרקטיקות שקשורות ומחוברות למיניות את מקבלת כלים להגברת האושר האישי שלך. כלים להעצמת הביטחון וההערכה העצמית, ובסופו של דבר הם אלו שמאפשרים לנו לעשות או לא לעשות את מה שאנחנו הכי חושקים בו. גם ברמה המינית אך לא רק. אימון אישי למיניות יכול לסייע לך להתחבר ולאהוב את עצמך בדיוק כפי שאת. ומתוך המקום הזה קורים דברים נפלאים גם בתוך המיטה.

מה ניתן להשיג
באימון נשים למיניות?

אם מעולם לא חווית אורגזמה אז תוכלי להשיג זאת בתהליך, תוכלי ללמוד איך להגיע לאורגזמה נרתיקית ושפיכה נשית, תוכלי להיות משוחררת יותר, רגועה יותר, מאושרת יותר. את ,תהיי שלמה עם עצמך, תלמדי לאהוב את הגוף שלך, כל חלק וחלק בו! את תלמדי לעצור ולהעניק לעצמך ובעצם להיות החברה הכי טובה שלך. הביטחון וההערכה העצמית שלך יעלו ואת תפסיקי לבקש ולחפש את האישורים מהסביבה שמה שאת עושה 'זה בסדר'. את תפתחי חשק ותשוקה מינית, תתחברי לייצריות שבך. וזה ישפיע על כל חלק וחלק בחייך.

רוצה לקבל עוד פרטים

צור קשר

Scroll to Top

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30