אימון מיני

לשחרר כעסים | ללמוד לתקשר
לקבל אחד של השני | ליצור זוגיות מאושרת ומספקת

מה ניתן להפיק מאימון למיניות?

מיניות היא הדבר הכי חשוב בחיים שלנו. ולצד זה, מיניות היא אחד הנושאים שהכי קיים סביבם טאבו. זה מעסיק אותנו ובו-זמנית ‘אסור לדבר על זה’. או לפחות ככה אנחנו מרגישים ואז עוצרים בתוכנו תשוקות, רצונות, בעיות שקשה לנו לפתור לבד ומגיעים הרבה פעמים לתסכול.
אצלי בחדר האימן אפשר לדבר על הכל ולצד העניין שמפריע לכם ובאתם לנסות לפתור אתם תקבלו כערך נלווה מהתהליך פתיחות מינית ותחושה של ‘אני נורמלי/ת’, ‘אני לא היחיד/ה שמתמודד/ת עם הבעיה הזאת’. והכי חשוב- זה פתיר.

איך מתבצע התהליך?

בפגישות הראשונות אנחנו מתמקדים בהיכרות מעמיקה שמספקת לי הרבה מידע על תפיסת המיניות שלכם בפן הרחב יותר באמצעות שיחה בלבד וללא מגע. מתוך השיחות אני מצליחה להבין איפה “קבור הכלב”, במה יש להתמקד ועל מה יש לעבוד. בין פגישה לפגישה המתאמנ/ת לוקח/ת על עצמו/ה משימות קטנות שהמטרה שלהן היא שינוי דפוסי התנהגות. ואנחנו מתמקדים בהצלחות בתהליך לצד העמקה במה שפחות עובד. מעבר לפן האימוני אני גם מייעצת ומדריכה במידת הצורך ובהתאמה למטרה האימונית על נושאים שונים. התהליך האימוני אינו כולל מגע.

למי מתאים האימון?

לנשים, גברים וזוגות שמתמודדים עם אתגרים במיניות שלהם ; פתיחות מינית, אורגזמות, שפיכה מהירה/מעוכבת, חשק ותשוקה מינית, קשיים ביצירת אינטימיות, קושי במציאת זוגיות ועוד. למי שאינו מרוצה מהמצב הקיים ומוכן לעבוד כדי לשנות. למי שמוכן להיות כנה עם עצמו ואיתי, להודות ולהתעמת בשיח עם הדברים הפחות נעימים ואפילו כואבים רגשית. למי שמבין שהאחריות לאושר בחייו היא בידיים שלו. למי שמוכן לעשות דברים קצת אחרת בין הפגישות למרות שזה קשה.

אלה השאלות הכי נפוצות

האימון עובד גם ברובד של הוויה וגם ברובד של עשייה. ובעצם ברגע שמתחיל לשנות משהו בדרך ולייצר דפוסי התנהגות חדשים אז גם התוצאה משתנה. זה מאוד שונה מטיפול ש’רק’ מדברים על מה שקורה. באימון יש מסקנות והנעה לפעולה מתוך השיחה שלנו, והעבודה האמיתית מתבצעת בין פגישה לפגישה בעשייה שלך ששונה ואחרת ממה שעשית עד היום.

מצד אחד קשה להצביע על כמות פגישות מדוייקת, זה משתנה מאדם לאדם. מצד שני, גם התהליכים הארוכים הם יחסית קצרים. בממוצע בין 10-15 פגישות, הרוב מגיעים ל-10 ויש כאלו שזקוקים למספר בודד של פגישות, ממש בין 2-4. זה תלוי בעיה ותלוי התמסרות לתהליך. אם את/ה לא בטוח/ה- תתקשר/י ותתייעצ/י איתי.

קודם כל- כל מטפל/ת שונה מאחר/ת. מבחינתי כדי שאימון יצליח אנחנו חייבים להרגיש הכי בנוח והכי פתוחים אחד עם השני. יש לי גישה פתוחה וליברלית, אני מייצרת את התחושה שאפשר לדבר על הכל ללא שיפוטיות, ומעבר לשיחה יש כלים פרקטים כמעט בכל פגישה. אני משלב פן אימוני, ייעוצי והדרכתי ונכנסת לפרקטיקות שמותאמות לכל מתאמן ומתאמנת בהתאמה אישית ואין ‘מודל’ אחד שאני מלבישה אותו על כולם. וגם- אני מאוד משתפת מעצמי דברים שרלוונטיים לתהליך של מי שיושב מולי וזה פשוט יוצר אינטימיות אחרת וגבוהה בתהליך.

האימון בניגוד לטיפול אינו מנסה ‘לתקן’ את מה שקרה בעבר, אלא ללמוד מתוך מה שקרה. האימון מתמקד בכאן ועכשיו ואיך מכאן אנחנו יכולים להתקדם. האימון מתמקד בדברים החיוביים, ו’על הדרך’ מקנה כלים ליצירת חשיבה חיובית ואופטימית שהיא מפתח מרכזי בהוויה מינית, שזה מעבר לכלים פרקטיים לעבודה על המיניות האישית או הזוגית. יש גם את הפורקן בשיח לצד מטרה אימונית ברורה שאליה אנחנו צועדים יד ביד.

בדרך כלל הבעיות שלנו בחיים הם לא רק בתחום אחד. אך יש תחום ספציפי שבו זה הכי מפריע לנו. אצלי תוכל/י לקבל מענה גם לענייני המיניות שמטרידים אותך. מאמנים שאינם מתמחים בתחום יוותרו נבוכים לשאלותיך ולא תמיד יהיה להם את הדרך הנכונה לתוצאה הרצויה והראויה בעיניך.

תלוי מה המטרה שלשמה הגעתם. בעקרון אפשר להשיג כל מטרה או עניין שכיום מפריע לכם בהתנהלות המינית שלכם- בין אם זה להגיע לאורגזמה, לטפל בשפיכה מוקדמת או לייצר פתיחות מינית.
האימון נכנס באמצעות שאלות לעומק הדברים, עולה על דפוסי התנהגות שמעכבים אותנו גם במיטה (לבד או ביחד) וגם מחוץ למיטה (לרוב זה מגיע יחד).
בסוף התהליך הקצר אתם מרגישים שלמים יותר עם עצמכם, מאושרים יותר וגם יודעים יותר על עצמכם ועל המיניות שלכם.

רוצה לקבל עוד פרטים על ייעוץ זוגי?

צור קשר