הדרך המקוצרת לאורגזמה- קורס דיגיטלי

לייצר פתיחות מינית | לקבל כלים פרקטיים בדרך לאורגזמה | להעצים את המיניות שלך| תהליך אישי ואנונימי

מעולם לא חווית אורגזמה? מצליחה לחוות אורגזמה רק לבד? רוצה לחוות אורגזמה גם מחדירה? רוצה לחוות אורגזמה גם עם הפרטנר/ית שלך?

מה הולך לקרות בקורס הדיגיטלי:

הקורס מורכב מ 16 סרטונים קצרים (עד 5 דקות, חוץ מסרטון מיינדפולנס שהוא 10 דקות). 
בכל סרטון תקבלי גם מידע מהותי וחשוב לשינוי התפיסה שלך, הבנה קצת יותר טובה של איך שהמיינד (המחשבה) שלך והגוף שלך עובדים יחד (ולפעמים איך הם עוצרים אחד את השני). וגם טיפ/טריק/תרגיל לשינוי הדפוס החשיבתי/התנהגותי הזה. 

כל השיעורים נפתחים לך יחד ואת יכולה לצפות בהם בבינג', או מה שאני יותר ממליצה, בכל פעם לצפות באחד, לתת לידע לשקוע ולבצע את התרגיל שעליו אני ממליצה במידה והוא רלוונטי אליך. 

הקורס מבוסס על ידע וניסיון שליוויתי מאות נשים ואני יודעת בדיוק מה הידע והתרגילים שעשו את ההבדל. הוא במחיר נגיש לכל כיס וכל מה שצריך כדי להצליח זה להתמיד בו ובתרגול. בהצלחה! 

אני מבינה אותך,
גם אני הייתי שם...

את האורגזמה הראשונה שלי חוויתי רק בגיל 23, אחרי שבאמת ניסיתי בדרכים שונות ומגוונות להבין מה אני עושה 'לא בסדר'. האורגזמה הראשונה שלי הגיעה בהפתעה אחרי שנים של ניסיונות מכוונים. קצת כמו לפגוש את אהבת חייך ברגע הכי פחות צפוי. 

מתוך המקום הזה בחרתי להפיץ את מה שאני יודעת, הלוואי שהייתה מישהי כזאת כשאני הייתי צעירה יותר. בשנים האחרונות סיפרו לי הרבה נשים איך דבר אחד שאמרתי בהרצאה שלי עשה להן סדר בראש והן הבינו את עצמן טוב יותר, להשתחרר יותר ואפילו הצליחו להגיע לשיא מיני חדש. בכל פעם זה ריגש אותי מאוד והחלום שלי הוא לעשות לכמה שיותר נשים  טוב יותר בחיים.

 בעולם הדיגיטל יש נשים רבות שמרגישות יותר בנוח לנסות לפתור אתעניין האורגזמה בלי לדבר על זה עם עוד מישהו, ובדיוק כאן הקורס הזה נכנס לתמונה, לתת לך כלים פרקטיים ומדוייקים לפתור את העניין הזה שמפריע לך, יוצר תסכול ואולי גם פוגע לך בחשק המיני. 

הקורס מכיל את ההיילייטס הכי חשובים בדרך לאורגזמה, הוא מלא בערך ואני יודעת שהוא יעשה לך טוב.

ואם הוא עשה לך טוב אז אני מבקשת שאחרי הקורס תמלאי את המשוב האנונימי ותספרי לי על כך. תודה ובמלא עונג והנאה 

את בטח שואלת את עצמך

אורגזמה אמורה להיות פעולה טבעית, את רוב הנשים עצרו מחקירה מינית בגילאים צעירים (בניגוד לבנים שקיבלו עידוד לחקירה עצמית). אז הסרטונים הקצרים הם ממוקדים לנקודות הספציפיות שעוצרות אותך היום הן ברמה המחשבתית והן ברמה הפרקטית. ואת בוודאות תרוויחי מהם משהו שלא קיים היום. 

בעולם האימון אומרים- יש את מה שאת יודעת, מה שאת לא יודעת ומה שאת לא יודעת שאת לא יודעת. האחרון זה מה שיעשה את ההבדל, וכנראה שיש מספר של דברים חדשים שתלמדי כאן בקורס שכבר יעשו לך את השינוי בתוצאה. 

כי כשמשנים את הדרך אז גם התוצאה משתנה. 

הקורס מיועד לנשים שלא מצליחות לחוות אורגזמה בכלל, לנשים שלא מצליחות לחוות אורגזמה בקלות, לנשים שרוצות לחוות אורגזמות חדשות (מנקודות עונג חדשות, לדוגמא אורגזמה מחדירה) וגם לנשים שמצליחות לחוות אורגזמה עם עצמן בקלות אך יותר קשה להן בנוכחות עם פרטנר/ית 

הקורס מלא בידע וגם בפרקטיקה, בכל שיעור תקבלי מידע על נקודה ספציפית שאולי מעכבת אותך בהגע לאורגזמה היום לצד הידע שמתחיל לשנות חשיבה אז גם יש תרגיל לשינוי הדפוס ההתנהגותי. 

אם יש שיעור ספציפי שלא רלוונטי לך אז תעברי הלאה, אם הוא כן רלוונטי אז אני ממליצה להתחיל לתרגל את התרגיל המומלץ. אני מבטיחה שינוי בחוויה ושינוי בתוצאה אם תתמידי בתרגול. 

מדובר בקורס פרטי, אין קבוצת פייסבוק שחייבים להיות בה, השם שלך לא עובר לאף אחד, ואני מבינה את החששות שלך ומבטיחה לך שדיסקרטיות זה אחד הערכים הכי חשובים ומשמעותיים לי. 

במידה ואת לא מעוניינת לייצר רכישה דרך כרטיס האשראי אז דברי איתי באופן פרטי ותשלמי לי דרך ביט או פייבוקס ואני אפתח לך גישה לקורס 💜

כמו כל דבר בחיים, אם לא תנסי אז בטוח זה לא יעבוד 😉
ואין מצב שזה לא יעבוד בכלל, זה יתחיל לשנות כבר חיווטים במיינד שלך, אין לי ספק. אם יהיה צורך בפגישה חד פעמית או 2 פגישות בסוף הקורס לטובת עבודה נקודתית על מה שפחות עבד אז נעשה את זה. 

אבל תכלס הקורס הוא שלך, את יכולה לראות אותו יותר מפעם אחת, ומהניסיון שלי הרבה פעמים כשחוזרים על משהו בנקודת זמן שהיא קצת אחרת אז מקבלים דברים שונים. אין לך מה להפסיד, רק להרוויח… 

מה ניתן להשיג בעזרת הקורס הדרך המקוצרת לאורגזמה?

הבנה טובה יותר של החוויה שלך היום וכיצד את יכולה לשנות אותה|
תקבלי ידע שישנה את דפוסי החשיבה וההתנהגות| 
תרגילים פרקטיים ופשוטים שישנו את הדרך, וכשמשנים את הדרך אז משנים את התוצאה|
אורגזמה לבד וגם ביחד עם פרטנר/ית|
ובסופו של דבר- יותר אושר ושמחת חיים

רוצה לקבל עוד פרטים

צור קשר

Scroll to Top

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30