הרצאה: התשוקה שהלכה לאיבוד

איך אפשר להעלות את התשוקה המינית באמצעות כמה הרגלים חדשים שתאמצו לחייכם?
“אנחנו כבר הרבה שנים יחד, בהתחלה הכל היה מעולה, הייתה תשוקה והרבה חשק, היה לנו את הסקס הכי טוב בעולם! ועכשיו אחרי הרבה שנים וילדים זה פשוט לא מה שהיה פעם ואנחנו רבים יותר…” התסריט הזה מוכר לך? היית רוצה להתחיל ולשנות את זה? אם כן אז ההרצאה הזאת היא בדיוק בשבילך! הכלים בהרצאה לקוחים היישר מחדר האימונים שלי ובעקבות תהליכים זוגיים מוצלחים שנשענו על הכלים האלו.

איך ההרצאה 'התשוקה שהלכה לאיבוד' תשפיע על חייך?

תקבלו כלים פרקטיים לשינוי בחייכם

התשוקה ביניכם תתחיל לטפס

תקבל/י תובנות על עצמך שיעוררו את השינוי

מראה על עצמך ועל הזוגיות שלך

צוהר לשיח פתוח על היחסים ביניכם

אלה השאלות הכי נפוצות

ברור שכן! דווקא אחרי הרבה מאוד שנים בזוגיות אנחנו נשאבים לתוך דפוסי התנהגות אוטומטיים שלא תמיד עושים לנו טוב. הרבה פעמים אנחנו מודעים לכך אבל לא ממש יודעים איך לשנות. ההצאה מעניקה גם את הפרספקטיבה וגם את הכלים כדי לייצר שינוי אמיתי וחיובי בתוך המערכת הזוגית ובעיקר בגישה שלכם, אתם רק צריכים להגיע עם אזניים פתוחות ולהקשיב לדברים שאולי גם פחות נעים לשמוע ולהודות בהם.

אמנם יש פן בהרצאה שמדבר דווקא לאלו שכבר נמצאים מספר שנים בזוגיות ואולי אפילו יש להם ילד אחד או שניים. לצד זה אני מאמינה בהרגלים בריאים .הרבה יותר קל לייצר מתחילת הזוגיות שלכם הרגלים בריאים מאשר לשנות אותם אחרי מספר שנים. כך שאני חושבת שאתם תעשו לעצמכם טובה ענקית אם תגיעו כבר בשלב הזה, גם אם אתם מרגישים שאתם עדיין בהתחלה.

לא, ההרצאה הזאת אינה מתמקדת בתקשורת מינית, אלא בכלים אישיים וזוגיים להעלאת התשוקה בחיים. בהחלט ניתן להמשיך ולפתח את השיחה לאחר ההרצאה והיא תוכל לתרום לכם גם בשיח פתוח יותר

כדי שיהיה סקס טוב אנחנו חייבים לייצר חשק מיני, כדי לייצר חשק מיני אנחנו כנראה צריכים לעשות משהו קצת אחרת ממה שעשינו עד היום. 

ההרצאה מעניקה את הכלים לעשייה שהיא אחרת, הרגלים מפתחי חשק מיני. 

גם במסגרת של טיפול/אימון/ייעוץ חשוב מאוד להרגיש חיבור למי שמטפל בכם וגם לכלים שניתנים לכם. קורה לא מעט שאני פוגשת זוגות שפשוט לא פגשו את המטפל הנכון, או לא הכירו את הכלים הנכונים. ההרצאה גם תיתן לכם הצצה קטנה עלי ועל הגישה שלי שאולי שונה ממה שכבר הכרתם לפני כן. ואולי כבר תיתן לכם לפחות כלי אחד חדש או התבוננות חדשה על מה בדיוק ‘לא עובד’ בזוגיות שלכם, ומתוך מודעות מגיע השינוי.

בוגרים מספרים

על מה אני מדברת בהרצאה?

רוצה לקבל עוד פרטים על ההרצאה?

צור קשר

גלילה למעלה

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30