הרצאה: מהמילים לסדינים

הרגלים נכונים לתקשורת זוגית שמייצרת ומשמרת חשק מינית
“אנחנו כבר הרבה שנים יחד, בהתחלה הכל היה מעולה, הייתה תשוקה והרבה חשק, היה לנו את הסקס הכי טוב בעולם! ועכשיו אחרי הרבה שנים וילדים זה פשוט לא מה שהיה פעם ואנחנו רבים יותר…” התסריט הזה מוכר לך? היית רוצה להתחיל ולשנות את זה? אם כן אז ההרצאה הזאת היא בדיוק בשבילך! הכלים בהרצאה לקוחים היישר מחדר האימונים שלי ובעקבות תהליכים זוגיים מוצלחים שנשענו על הכלים האלו.

איך ההרצאה 'מהמילים לסדינים' תשפיע על חייך?

תקבלו כלים פרקטיים לתקשורת זוגית נפלאה ומעצימה

תקשורת זוגית טובה מובילה לתשוקה וחשק מיני (או במילים אחרות- יותר סקס 😉 )

תאמצו לעצמכם לפחות הרגל אחד חדש לתוך הזוגיות וכנראה למקומות נוספים בחיים

תקבלו מראה אמיתית על עצמכם ותגלו לפחות דבר אחד שלא ידעתם שלא ידעתם ויעשה עבורם את ההבדל

תחוו יותר אושר ושמחת חיים מתוך כלים לחיים מאושרים יותר

אלה השאלות הכי נפוצות

ברור שכן! דווקא אחרי הרבה מאוד שנים בזוגיות אנחנו נשאבים לתוך דפוסי התנהגות אוטומטיים שלא תמיד עושים לנו טוב. הרבה פעמים אנחנו מודעים לכך אבל לא ממש יודעים איך לשנות. ההצאה מעניקה גם את הפרספקטיבה וגם את הכלים כדי לייצר שינוי אמיתי וחיובי בתוך המערכת הזוגית ובעיקר בגישה שלכם, אתם רק צריכים להגיע עם אזניים פתוחות ולהקשיב לדברים שאולי גם פחות נעים לשמוע ולהודות בהם.

אמנם יש פן בהרצאה שמדבר דווקא לאלו שכבר נמצאים מספר שנים בזוגיות ואולי אפילו יש להם ילד אחד או שניים. לצד זה אני מאמינה בהרגלים בריאים .הרבה יותר קל לייצר מתחילת הזוגיות שלכם הרגלים בריאים מאשר לשנות אותם אחרי מספר שנים. כך שאני חושבת שאתם תעשו לעצמכם טובה ענקית אם תגיעו כבר בשלב הזה, גם אם אתם מרגישים שהכל ‘מושלם’ כרגע.

לא, ההרצאה הזאת אינה מתמקדת בתקשורת מינית, אלא בתקשורת היומיומית הזוגית עוד הרבה לפני שאנחנו נכנסים למיטה. בדר”כ כשיש פערים בחשק המיני בין בני הזוג זה מגיע מתוך תקשורת ‘רגילה’ שמרחיקה את בני הזוג זה מזאת. והרבה לפני ש’מטפלים’ באיך לדבר על מין אז כדאי להבין וליישם את התקשורת ביניכם.

הנוסחה כאן היא די פשוטה אך לא תמיד מובנת. כשיש תקשורת טובה אז אנחנו מרגישים חיבור זה כלפי זה (או זאת). כשיש חיבור רגשי תחושת האינטימיות והקרבה גדלה, וכשזה קורה אז פשוט יותר בא לנו אחד על השניה. בא לנו יותר לתת ולהעניק זה לזאת (או זה לזה, או זאת לזאת) והחשק המיני שלנו כלפי השני/ה גדל בתוך החיבור.

גם במסגרת של טיפול/אימון/ייעוץ חשוב מאוד להרגיש חיבור למי שמטפל בכם וגם לכלים שניתנים לכם. קורה לא מעט שאני פוגשת זוגות שפשוט לא פגשו את המטפל הנכון, או לא הכירו את הכלים הנכונים. ההרצאה גם תיתן לכם הצצה קטנה עלי ועל הגישה שלי שאולי שונה ממה שכבר הכרתם לפני כן. ואולי כבר תיתן לכם לפחות כלי אחד חדש או התבוננות חדשה על מה בדיוק ‘לא עובד’ בזוגיות שלכם, ומתוך מודעות מגיע השינוי.

בוגרים מספרים

התוכן הנלמד בתכנית:

  • 1. מהן הטעויות של הרבה זוגות ואיך אפשר להימנע מהן
  • 2. קבלת כלים פרקטיים לשינוי דפוסי התנהגות שמחבלים לכם בזוגיות
  • 3. קבלת כלים מגבירי אושר בחייכם
  • 4. כלים תקשורתיים שניתן ליישם גם מול הילדים או בעבודה
  • 5. והכי חשוב- אתם יכולים אחרי ההרצאה לקבל את כל הנקודות החשובות אליכם למייל

רוצה לקבל עוד פרטים על ההרצאה?

צור קשר

גלילה למעלה