לחיות עם עצמך בשלום

פרספקטיבה חדשה על מיניות וכלים פרקטיים שיתרמו לך גם בקריירה ובכל תחום אחר.
לפני שהפכתי למאמנת למיניות הייתי מספר שנים במשאבי אנוש בארגונים גדולים וקטנים. תמיד הרגשתי עד כמה אנשים מחוברים או לא מחוברים למיניות שלהם ועד כמה הם מביאים אותה לידי ביטוי. שני הקצוות תמיד בלטו לי- אלו שמסתובבים כעוסים וזעופים כל הזמן ואין ספק שמשהו בחיים שלהם לא עובד, ואלו שהפנים שלהם זרחו כמעט תמיד והיה ברור לעין שהם מחוברים לעצמם ויודעים למצוא את האושר שלהם.תמיד הייתה בי התחושה שאם הם רק היו מקבלים את התובנה ל’איך המיניות’ משפיעה להם על הפרנסה והאנרגיות לקריירה שלהם אז אולי הם היו מתייחסים לזה קצת אחרת. ומתוך המקום הזה בניתי את ההרצאה הזאת.

איך ההרצאה 'לחיות עם עצמך בשלום' תשפיע עליך?

תעניק לך נקודת מבט נוספת שלא חשבת עליה.

תגרום לך לרצות להתחבר למיניות שלך

תיתן לך כלים לחיבור לעצמך

תייצר אנרגיה חיובית ומוטיבציה לפעולה

תגביר את האושר בחייך

אלה השאלות הכי נפוצות

אני לא מדברת על מין במקום העבודה, אלא על החיבור למיניות. זה נשמע דומה אבל זה שונה לחלוטין ומעניק את התמונה הגדולה והרחבה יותר על המיניות שלנו.

ללא כל ספק יש לי הרצאות אחרות שאכן יכולות להיות מאוד מביכות. אך זאת ממש לא… אני מכניסה גם תיאוריה מחקרית לתוך ההרצאה ולמעשה מתקפת ומנרמלת את נושא השיח, אך אנחנו לא נכנסים לדיטיילס של ‘חיי המין’ של העובדים או האורגזמות שלהם. אלא רק מתן פרספקטיבה אחרת וכלים אחרים. ואין לי ספק שיהיו עובדים שישמחו מאוד שנותנים מקום לנושא כל כך חשוב.

ארגון שמעוניין להביא הרצאה שכזאת זה רק ארגון ששם דגש על WLB- Work Life Ballance של העובדים שלו. בדומה ללהביא הרצאה על חינוך ילדים, תזונה בריאה ועוד.
הוכח מחקרית שאנשים שהם פעילים מינית הם רגועים יותר, מאושרים יותר, בריאים יותר ומכאן שהם יהיו עובדים טובים יותר, קולגות ומנהלים נעימים יותר לעבודה. ובעלי מוטיבציה גבוהה לעשייה.

מי שמתמודד/ת עם בעיות מינוריות ת/יוכל בהחלט לקחת כלים ולהתחיל לשפר את איכות חייו ולהגביר את האושר שלו/ה.
ההרצאה היא ללא ספק רק קצה הקרחון. מי שיהיה מעוניין יוכל להמשיך איתי תהליך פרטני ואני אוכל לפרט על כך בהרצאה עם הטבה מיוחדת לעובדים.

התוכן הנלמד בתכנית:

  • 1. מהי מיניות בפן הרחב יותר
  • 2. מה התפקיד של 'מיניות' בחיינו
  • 3. מה אנחנו חווים כשיש מימוש של המיניות וכשאין חיבור?
  • 4. ממה מורכבת מוטיבציה לעשייה?
  • 5. כלים אימוניים לייצר איזון בחיים
  • 6. שאלות מנחות שכל אחד יכול לקחת הביתה ולעבוד על דברים לבד

רוצה לקבל עוד פרטים על ההרצאה?

צור קשר

גלילה למעלה