סדנה: נשים קטנות

סדנה שמיועדת לאמהות ולבנות מצווה| מעגל שיחה סביב השינויים בגוף ובנפש| יצירת שיח פתוח בין אמהות לבנות

מי כמוך יודעת שאין כמו אחוות נשים כדי לייצר הרגשה טובה ותומכת בעולם הזה. 
והחלום של כל אמא היא להיות החברה הכי טובה של הבת שלה, במיוחד ככל שהיא מתבגרת. בדיוק בגלל זה נולדה סדנת נשים קטנות.
הסדנה מיועדת לאמהות ובנותיהן בגיל המצווה, ומתאימה עד 10 צמדים של אמהות ובנות. 
הסדנה נוגעת בנושאים שלרוב אינם מדוברים בכלל ובמיוחד בשלב זה בחייהן; השינויים שהגוף עובר מבפנים ומבחוץ, דימוי גוף, השפעת ההורמונים על הגוף והנפש.

נפתח שיחה שבה גם האמהות ישתפו את ההתמודדות האישית שלהם בגיל צעיר יותר וגם אעניק ידע מקצועי כדי שכל אחת תבין את עצמה יותר טוב. ותעבור את גיל ההתבגרות קצת יותר טוב.

איך סדנת 'נשים קטנות' תשפיע על חייך?

חיבור בינך לביתך לקראת גיל ההתבגרות

קבלת הנשיות כמתנה

חיבור לגוף החדש שמתפתח

הבנת השינויים ההורמונליים והשפעתם

לאהוב אותך בדיוק כפי שאת

אלה השאלות הכי נפוצות

נכון שהורגלנו כנערות פשוט להתמודד עם השינויים ולא לדבר עליהם. אך כמעט לכל אחת מאיתנו יש חוויה שהיא פחות טובה מהתקופה הגועשת הזאת בחיינו. 
לייצר שיח פתוח על השינויים בגוף ובנפש ולתתלהם מקום, הכלה, חוסר שיפוטיות והבנה זה מה שיתחיל לשחרר מחסומי שיחה בינך לבין ביתך וייפתח פתח בהמשך הדרך לדבר על דברים אינטימיים ואף מהותיים יותר בהתפתחות המינית שלה. 

הסדנה הזאת חושפת בעיקר את ההתמודדות עם קבלת הווסת, התחושות השונות בגוף, השינויים הפיזיים וההורמונים שמשנים את מצב הרוח. בעצם מדובר על תחילת ההתפתחות המינית. 
אנחנו פחות נכנסות לשיתופים שקשורים במיניות אישית כגון אוננות, וכל מה שהבת שלך צריכה להבין עם צאתה מהסדנה זה שאת עברת את אותו הדבר בדיוק כמוה- ההבדל הוא שלה יש עם מי לדבר על זה, ולך לא היה. 

בהחלט יש אפשרות להעביר סדנה שכוללת רק את הנערות המתבגרות וללא האמהות. הן עדיין יקבלו ערך מוסף מאוד גבוה, הרבה ידע, פתיחות ונינוחות בין החברות, קבלת הגוף הנשי עם כל המתנות שהוא מביא איתו, וכלים לחיבור ואהבה עצמית. 

הערך שהבת שלך תקבל מכוחה של קבוצה, וגם את הוא הרבה יותר משמעותי מאשר כסדנה אישית. כל אישה מוזמנת לשתף במהלך הסדנהאת החוויה שלה מתהליך ההתבגרות. השיקוף הזה שכל כך הרבה נשים חווה דברים דומים ושונים מאוד מחזק. 
בנוסף לזה, יכול להיווצר חיבור משמעותי עם החברות שבחרו להשתתף והשיח ביניהן יהיה שונה, אחר, ומכיל יותר. הן ירגישו שיש להן עם מי לדבר גם לאחר הסדנה. 

בוגרים מספרים

התוכן שמועבר בסדנה:

  • 1. ההתמודדות בגיל ההתבגרות
  • 2. השינויים הפיזיים שמתרחשים בגופנו
  • 3. השפעת ההורמונים על הגוף והנפש
  • 4. מצבי הרוח שהמתבגרות חוות
  • 5. השפעת הווסת על היומיום
  • 6. דימוי גוף- איך לאהוב את הגוף המשתנה
  • 7. מעגל נשים תומך ושיתופי

רוצה לקבל עוד פרטים על הסדנה?

צור קשר

גלילה למעלה