סדנת אורגזמות ונקודות עונג

סדנה חווייתית שפותחת את הראש לרעיונות חדשים שחובה לנסות בבית 😉

סדנה שיכולה להתקיים באינטימיות של 5-15 נשים/גברים או לזוגות. אני מגיעה עם מזוודה שמלאה בכל טוב ובתוכה גם דגמים של איברי מין ואביזרי מין.
אנחנו מקיימים שיח פתוח וזורם על חשיבות המיניות בחיינו ובפרט על חשיבותן של האורגזמות. אנחנו לומדים באופן פרקטי איך להגיע לשיאים חדשים ויש אפשרות להסבר מפורט של אביזרי מין +רכישה במידה ותהיו מעוניינים.

איך סדנת 'אורגזמות ונקודות עונג' תשפיע על חייך?

תייצר אחוות נשים או גברים

יצירת פתיחות מתוך השיחה בין המשתתפים, גם לאחר הסדנה

תקבל/י תשובות עבור דברים שאת/ה מתמודד/ת איתם באופן אישי.

שינוי בתפיסת המיניות שישחרר אותך

רעיונות למלא דברים חדשים שאפשר לעשות ביחד ולבד

אלה השאלות הכי נפוצות

יש לי את היכולת לייצר נינוחות בשיחה, תחושת פתיחות מתוך זה שגם אני משתפת על עצמי וגם באיך שאני
מדברת על הנושאים האלו. מהר מאוד אתן תרגישו במרחב בטוח שנטול שיפוטיות,יש גם הרבה צחוקים שמשחררים את האווירה. אולי בהתחלה זה מרגיש קצת מביך, אך מהר מאוד התחושה הזאת נעלמת.

לדעתי הסדנה תופסת טוויסט עוד יותר מעניין כשיש פתיחות מינית. המשתתפות/ים מרגישים יותר בנוח לשתף, לחלוק ידע, לשאול שאלות אינטימיות וכמובן לקבל את התשובה ממני. ובדר”כ בסדנאות שכאלו אני מדייקת עוד קצת את התוכן ומגישה תוכן “מתקדם יותר” ובהתאמה למה שהקבוצה מבקשת. גם הפתוחים ביותר למדו דברים חדשים בסדנאות שלי.

בכלל לא אמורים לחשוף את עצמכם. האיכות מבחינתי בסדנה שהיא מעניקה הרבה ערך גם אם “רק מקשיבים”. תמיד יש לפחות מישהו/י אחד/ת שמרגיש/ה יותר בנוח לשאול שאלות ולשתף, אך זה לא אומר שכולם צריכים או חייבים. כל זוג ורמת הנינוחות שלו בעניין. לדעתי זה ייצור חיבור חזק בין משתתפי החבורה ואולי ייפתח לכם את השיחות למקומות נוספים.

הערך שמקבלים בסדנה לזוגות לבין סדנאות נפרדות הוא שונה לחלוטין בראייה האישית שלי. בזוגות אני גם נותנת קצת טיפים על תקשורת זוגית ועל ההבדלים בין נשים וגברים, זה מעניק עוד ערך מוסף. אם מדובר על נשים לבד וגברים לבד אז כל קבוצה מקבלת את המרחב הפרטי שלה ומה שהכי רלוונטי עבורם. אפשר כך ואפשר כך, זה מאוד תלוי בכם. אתם תמיד מוזמנים להתקשר ולהתייעץ באופן פרטני לאירוע.

הסדנה היא אישית יותר, אינטימית יותר, היא מתאימה לחגיגות ימי הולדת/ יום נישואין /מסיבת גירושין או מפגש חברים /חברות של תוכן כפי שיש היום הרבה חבר’ה שנפגשים פעם בחודש חודשיים עם תוכן כלשהוא. בסדנה המארח/ת או חתן/כלת השמחה מקבלים ממני מתנה אישית, וגם כל משתתפ/ת מקבל/ת ממני משהו קטן בסיום הסדנה. וגם- הסדנה נמשכת יותר זמן, בדר”כ כשעה וחצי, לפעמים אפילו שעתיים, תלוי קהל וזרימה. אני לא עומדת עם האצבע על השעון, אלא על החוויה.

בוגרים מספרים

התוכן שמועבר בהרצאה:

  • 1. למה מיניות היא דבר חשוב בחיינו?
  • 2. מדוע אורגזמות חשובות לנו?
  • 3. בסדנת זוגות- גם על הבדלים בחשק המיני בין גברים לנשים
  • 4. דרכים להעצים את החשק המיני שלנו
  • 5. מהן נקודות העונג הנשיות והגבריות
  • 6. טיפים איך להגיע לרמות עונג גבוהות יותר
  • 7. טיפים איך לענג את הגבר/האישה שלך
  • 8. הסבר על אביזרי מין
  • 9. אפשרות לרכישת אביזרי מין

רוצה לקבל עוד פרטים על הסדנה?

צור קשר

גלילה למעלה