סדנת זוגות- להתרגש מחדש

סדנה חווייתית שפותחת את הראש לרעיונות חדשים שחובה לנסות בבית 😉

הרבה זוגות מבקשים פרקטיקה 'אנחנו רק רוצים לדעת איך לגוון'- בדיוק בשביל זה נולדה הסדנה. מדובר בסדנה של מפגש אחד בלבד שמעניקה לכם ידע, כלים פרקטיים ופותחת את השיח המיני באופן חיובי ומעצים. 

אתם תקבלו גם כלים לשינוי החוויה האישית, וגם הבנה של איזה פרקטיקות או דרכי חשיבה יכולות לשנות את החוויה הזוגית שלכם. 

הסדנה כוללת תרגילים חווייתיים, תרגילי מגע (באיזורים 'לא מיניים') , שיח קבוצתי ושיח זוגי. במהלכה תקבלו כלים פרקטיים להמשך עבודה זוגית ואישית, ולאחר הסדנה תקבלו דף עם תרגילים ודגשים לבית. 

הסדנה מתקיימת או פרונטלית (3.5 שעות) או בזום (3 שעות)  בתאריכים שאני קובעת מראש. וניתן גם לתאם סדנה לקבוצת זוגות קבועה מראש. 

איך סדנת 'להתרגש מחדש' תשפיע על חייך?

פתיחות מינית ביניכם וגם נינוחות בשיח על מיניות מול קבוצה

גילוי נקודות עונג חדשות

תקבל/י תובנות על עצמך ועל הפרטנר/ית שלך

הבנה- מה ניתן לעשות אחרת מעכשיו?

רעיונות למלא דברים חדשים שאפשר לעשות ביחד ולבד

אלה השאלות הכי נפוצות

הדיון על הנושא נעשה באופן כללי ולא באופן פרטני, השיתופים הפרטניים הם בזוגות. כך שאין דרישה לשתף בפרטים האינטימיים ומה קורה בחדר המיטות ביניכם באופן פומבי. זה רק יכול לפתוח אתכם עוד להמשך תובנות ולשיח זוגי לאחר הסדנה. 

בהחלט כן. אולי חלקים מסויימים בסדנה יהיו לכם מוכרים. וגם בתוכם אתם תקבלו חידודים לתובנות וחוויות, מה ניתן לעשות ובמה אפשר להתקד כדי להעצים את החוויה ואת העונג. 

הסדנה עמוסה במידע, ידע ותרגילים, כך שזה פשוט ישאיר 'מקום פנוי' לקליטת הידע שאתם עדיין לא מכירים ויכול לעשות אצלכם שינוי בחשיבה ובהתנהגות, וכתוצאה מכך יוביל לשינוי החוויה. 

כשזוגות מדברים על סקס ומיניות, כל אחד מגיע מתפיסת העולם הספציפית שלו. דווקא בסדנה תקבלו עולם מושגים משותף, דרך אחרת לדבר על מיניות. וגם דרך להבין אחד את השניה כך שתגלו יותר אמפתיה ורצון להגיע לעמק השווה ביחד. 

סקס הוא לא תחרות, ודווקא הסדנה תיתכן לכם כלים ותהפוך אתכם להיות צוות מדהים גם במיטה וגם בדרך אליה. להבין איך אפשר להתקרב ממקום חיובי ולא ממקום של ריב. 

האמת שהפעם מדובר בסדנה לזוגות בלבד. המטרה היא לייצר קבוצת שווים, קבוצת זוגות שרוצים ומוכנים לעשות מאמץ קטן כדי שיהיה יותר טוב. 

על כן, אני לא מאפשרת השתתפות של נשים או גברים בנפרד או שאינם נמצאים במסגרת זוגית. 

בהחלט סדנה פרטית היא אפשרות, בסדנה הפרטית יש את התוכן הקבוע שאני מעבירה, אך אתם מקבלים כלים מאוד ספציפיים למקום הזוגי שאתם נמצאים בו. 

יחד עם זאת, המחיר של הסדנה הזוגית הוא גבוה יותר וזאת גם אחת הסיבות שנולדה הסדנה הקבוצתית

בוגרים מספרים

מה יהיה בסדנה:

רוצה לקבל עוד פרטים

צור קשר

גלילה למעלה

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30