קורס לאנשי מקצוע- ייעוץ ואימון למיניות

להעמיק בעולם המיניות | לקבל ידע מקצועי | להעשיר את סל הכלים שלך| כלים פרקטיים לפתירת אתגרי מיניות

קורס בתחום המיניות שמעניק ידע, כלים מקצועיים ושיטת עבודה לפתירת אתגרי מיניות נפוצים אצל זוגות, נשים וגברים

פרטים על הקורס:

קורס מקצועי של ייעוץ ואימון למינית. מורכב מ-25 מפגשים של 4 שעות לכל מפגש.
נלמד פרונטלית בקבוצת גומא-גבים ברמת השרון. הקורס הראשון נפתח ב 4.3.24 ויילמד בשעות הערב. 

הקורס הינו ייחודי בתחומו ומשלב כלים וידע שיעניקו למשתתפים מודל עבודה הוליסטי להעצמה מינית. מודל שבו כל החלקים שמשפיעים על מיניות האדם נלקחים בחשבון ומייצרים תמונה עגולה לאתגרי מיניות שונים ונפוצים כגון: חשק מיני, תפקוד מיני, אורגזמות, שפיכה מהירה, אין אונות ועוד. 

מודל העבודה מבוסס על הניסיון המקצועי שלי ומעניק כלים פרקטיים לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות שמשפיעים על מיניות האדם. תקבלו ידע וכלים שיעזרו לכם ללוות זוגות, נשים וגברים מהמצב המצוי למצב הרצוי בהתמקדות בתחום המיניות. 

בכל שיעור תלמדו תוכן שיעשיר את הידע שלכם והוא ילווה בהדגמות ותרגולים שיחדדו את הכלים הנלמדים ותצאו עם ביטחון ללוות אנשים באתגרי המיניות.

הקורס כולל פרקטיקום בקבוצות קטנות ולאחריו תקבלו תעודה של "בוגר.ת התוכנית להכשרת יועצים ומאמנים למיניות מטעם גומא-גבים" ותוכלו להרגיש בנוח ללוות מיועצים/ מתאמנים/ מטופלים קיימים או חדשים.  

למי מיועד הקורס?

הקורס נבנה עבור אנשי מקצוע, מטפלים, מאמנים, יועצים ומלווים בתהליכי התפתחות שמרגישים שרוצים להעשיר את סל הכלים המקצועי שלהם גם בתחום המיניות.

הקורס מתאים גם למי שמרגיש.ה תחושת ייעוד לעבוד להעמיק בתחום המיניות ולעזור ליחידים ו/או לזוגות מתוך מסע אישי וניסיון חיים, מועמדים אלו ללימודים יעברו איתי ריאיון אישי טלפוני ואבחן באופן פרטני את ההתאמה. 

המבנה של הקורס ימשיך את המסע האישי ומקצועי שלכם בתחום. ולכל אחד ממשתתפי הקורס יש תרומה וערך לקבוצה. 

תנאי הקבלה הבסיסיים הם עבור מועמדים בגילאי 27 + תואר ראשון לפחות ו/או ראיון אישי טלפוני לבדיקת התאמה

שאלות נפוצות

הקורס הזה מעניק מודל עבודה ייחודי מעבר לידע המקצועי שניתן בו. הקורס מכיל המון פרקטיקה שתעזור לך להבין כיצד דפוסי חשיבה והתנהגות משפיעים על המיניות. וגם מה ניתן לעשות באופן הפרקטי על מנת לשנות את הדפוסים האלו. 

במהלך הקורס יתבצעו הדגמות של שיחות בנושאים הנלמדים, וגם תתרגלו בזוגות או שלשות את התפקיד של היועצ.ת/מאמנ.ת כדי לצאת עם ביטחון בסיום הקורס. וכמובן שישנו את הפרקטיקום ובו גם תלוו תהליך בהדרכתי וגם תיחשפו לתהליכים שחברי קבוצת הפרקטיקום שלכם ישתפו בהם. 

הקורס מקיף נדבח רחב של אתגרי מיניות שונים. הוא יעניק לכם המון כלים פרקטיים וידע לשינוי המצב הקיים של האנשים שאתם מלווים. במודל הקורס אנחנו לא מנסים לשנות את העבר, אך ורק את ההווה והעתיד של המיועצים/מתאמנים/מטופלים שלנו. 

המודל הזה עובד באופן נפלא ומבוסס על לקיחת אחריות אישית, יציאה מאזור הנוחות, שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות ומוטיבציה לשינוי שמגיעה מצד האנשים שאתם מלווים או תלוו בהמשך הדרך. בדומה למודלים של עולם האימון האישי, אך ההתמקדות היא סביב נושאים בתחום המיניות. 

וכמו בכל תחום שלומדים – תמיד יש עוד לאן להעמיק ולהמשיך לבנות את הדרך המקצועית שלכם דרך קורסים  נוספים שתלמדו (או שכבר למדתם).

החשש מאוד מובן כי מיניות היא סוג של טאבו בחברה שלנו, לא מדברים על זה, החינוך המיני בארץ עדיין לא במיטבו (אך בהחלט בדרך לשם) וגם רובנו גדלנו בבתים שלא הייתה לגיטימציה לשוחח ולהעלות נושאים שקשורים לתחום.

הקורס מורכב באופן הדרגתי שיוצר ובונה את הפתיחות המינית באופן הדרגתי. וממפגש למפגש תהייה תחושה נינוחה יותר ויותר.

וגם את.ה תהיי חלק מקבוצת אנשים שבאו כולם ללמוד על הנושא חלק יהיו פתוחים יותר, חלק ביישנים יותר ויש מקום לכולם כי זה בעצם חלק מהתהליך של הקורס ובניית הלגיטימציה לשיח פתוח, מכיל, אמפתי ונטול שיפוטיות. 

העבודה על מיניות היא עבודה של חיים שלמים שלעולם לא נפסקת, היא עבודת התפתחותית, חיבור לגוף,תקשורת, פתיחות מינית וכמו כל תחום שאנחנו לומדים החוויה האישית שלנו היא חלק מהייחודיות שכל אחד מהסטודנטים יביא איתו לקליניקה בסיום הקורס. 

הקורס בנוי כך שגם הסטודנטים מסכימים לעבור תהליך אישי תוך כדי הלמידה. 

גם אני וגם כל הקולגות שלי הגענו לתחום מתוך המסע האישי שלנו, תובנות, שינויים, למידה והתפתחות כתוצאה מהדרך. הקורס פשוט יאפשר לך תהליך התתפתחותי במיניות ודווקא מתוך המקום הזה הוא יהווהחלק משמעותי וחשוב בליווי שלך מול אנשים אחרים. 

לא. התרגול בקורס נועד כדי לשכלל ולשפר את היכולת של הסטודנטים ללוות תהליכים בקליניקה. 

הוא מתמקד בשיחה בין היועץ לנועץ, בסימולציות, סיפורי מקרה והכלים שניתנים הם קוגנטיביים, פרקטיים ומי שירצה להעמיק את הלמידה אז ייקח על עצמו לתרגל בבית כלים שנלמדו בכיתה

קצת רקע עלי, המנחה של הקורס:

נעים מאוד, אני דנה ויינשטיין אורן, בזוגיות מאושרת ותשוקתית כ-14 שנים ואמא לשני ילדים.

גדלתי במשפחה מאוד פתוחה יחסית שהגישה בה הייתה שסקס זה דבר נפלא, כך שאת המסע למיניות התחלתי מאז שאני זוכרת את עצמי, אך למרות הפתיחות אני בעצמי לא הצלחתי לחוות אורגזמה עד גיל 23, מה שהוביל את המשך המסע הקסום. 

יש לי תואר ראשון בתקשורת ומשאבי אנוש ממכללת ספיר, והאוריינטציה שלי לתחום המיניות מבוססת המון על תקשורת. שנים ארוכות שהחלום שלי היה להיות מאמנת אישית ולסייע לאנשים לייצר חיים מאושרים יותר. ולאחר לידתו של הבן שלי הראשון שלי הבנתי שזה הייעוד שלי בחיים- לעזור לאנשים להתחבר לעצמם, לגוף שלהם ולמיניות שלהם ודרך המקום הזה גם לחוות אושר ותחושת שלמות. 

למדתי בעצמי בקבוצת בגומא-גבים בתחילת הדרך המקצועית שלי במיניות, לאחר התואר הראשון, ותוך כדי הלימודים כבר בניתי לעצמי מודל עבודה שלם שהתחבר לי עם הידע שהיה לי בתחום. 
למדתי ייעוץ זוגי ומשפחתי בבר אילן, NLP, ולימודי 'מין, מיניות ומה שביניהם באוניברסיטת תל אביב. 

החלום שלי היה ללמד  אנשי מקצוע מיניות, כיוון שמשנת 2016 שאני מלווה נשים, גברים וזוגות בתהליכי התפתחות מינית הגיעו אלי המון מתאמנים שהיו בטיפולים אצל אנשי מקצוע אך כשעלה נושא המיניות הם לא יכלו לספק להם ידע או כלים מקצועיים. 

אני בניתי את הסילבוס ואני מעבירה בקורס המון מתוך הידע הפרקטי והמקצועי שאספתי לאורך השנים, גם מהקליניקה וגם מההכשרות השונות שעברתי. 

אני מתרגשת ושמחה להעביר הלאה את השיטה והדרך שלי שהוכיחה את עצמה מול מאות נשים, גברים וזוגות שליוויתי ועודני מלווה בתהליכים שאני מנחה.

מקווה שנתראה בקורס הקרוב או באלו שיפתחו בהמשך. 

רוצה לקבל עוד פרטים

צור קשר

Scroll to Top

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30