statue-748387_1280

גבר, בוא נפתח את זה…

גברים ונשים, נשים וגברים. כולנו שווים וכולנו שונים וכאשר מדובר בסקס יש המון תיאוריות וויכוחים על השונות בין המינים ואני ממש לא מתכוונת להיכנס לזה עכשיו. אבל אתם יודעים מה באמת שונה? האורגזמות שלנו. כן כן, עצם העובדה שלכל אישה יש את המסוגלות הביולוגית-פיזית לחוות מולטי אורגזמה ולחוות כל הזמן עוצמות חדשות וחזקות יותר, זאת היא נחלתן הבלעדית של הנשים. אנחנו פשוט התברכנו בשלל נקודות עונג שמהן אנחנו יכולות לגמור. והרבה מאיתנו לא מפחדות לחקור אותן. לעומת זאת, אתם הגברים, ובכן גם אתם יכולים לגמור וכנראה שיש כמה מכם שאף מסוגלים להיות מולטי אורגזמיים. (במידה ואימנתם את עצמכם לגמור ללא שפיכה העניין אפשרי). אבל עדיין אני ממשיכה לשמוע התנגדויות בנוגע לחקירתה של נקודת הג'י הגברית, או אם לדייק נקודת הפי (P). נקודת המה??? כן כן, נקודת ה- P שלכם, שלמעשה יושבת על הפרוסטטה (בלוטת הערמונית) ולכן נקראת כך. והדרך ל-P היא כמובן דרך פי הטבעת, העכוז, הטוסיק, התחת. איך שבא לכם לקרוא לזה.

ועכשיו הקוראים הגבריים מתחלקים לשניים. יש את אלו שחוו את העונג העצום באורגזמת P ומחייכים לעצמם חיוך ענק כשהם קוראים את השורות האלה. החלק השני של הקוראים מעוות את פרצופו ספק בגועל ספק בכאב וחושב לעצמו בראש- 'אין מצב! מה אני הומו?'.
אז קודם כל להיות הומו זה אחלה, תפסיק עם המחשבה הטיפשית הזאת. דבר שני- יש לך סך הכל 2 נקודות עונג שאתה אשכרה יכול לגמור מהן. האם אתה מתכוון לתת למחשבה הזאת למנוע מבעדך ליהנות מנפלאות הגוף שלך?
אז אני מקווה שהפוסט הזה ישחרר לך ת'ראש ויפתח לך ת'תחת 😉

אז מה הקטע של נקודת ה P?
גברים שחוו אותה מספרים שהאורגזמה מנקודת ה P חזקה ועצמתית יותר מהאורגזמה ה'רגילה' (קטונתי מלדעת דברים כאלו בעצמי עקב היותי אישה).
יש 2 דרכים להעצים אורגזמה עם הנקודה הזאת. הדרך הראשונה היא פשוט לבצע עיסוי של הבלוטה. המיקום של הבלוטה כ-5 ס"מ לתוך פי הטבעת לכיוון הבטן (ראה תמונה 2). אפשר להשתמש באצבע או באביזר מין אנאלי, רצוי מאוד להשתמש בחומר סיכה ולדאוג לגזור ציפורניים אם מחליטים להשתמש באצבע. אתם יכולים לעשות זאת עם עצמכם או כחלק ממשחק מקדים לפני הסקס עצמו כשבן/ת עושים

זאת עבורך תוך כדי תקשורת כמובן מה יותר נעים לך.
הדרך השניה היא כשהפרטנר/ית נמצא/ת מקדימה ומבצע/ת בך ירידה/עבודת יד. יש להכניס אצבע לפי הטבעת בדיוק כשהגבר גומר ולעשות תנועה של בוא הנה. רק בקשה אחת- לא להכניס אצבע בהפתעה! להכין את האזור עם חומר מסכך ושהמתענג יבין שהוא רק צריך לשחרר וליהנות.
בלוטת הערמונית גורמת לכם הגברים עונג רב (סתם חשבתם שממש כיף לכם כשאתם מחרבנים? 😉 ).
אבל בקטע פחות מגניב סרטן הערמונית הוא הנפוץ ביותר בקרב גברים.
יש מספר דרכים למניעה אבל אני אדבר על מה שהכי רלוונטי לתחומי- אוננות כמובן.החוקרים מצאו קשר ישיר בין כמות השפיכות בחודש לבין סיכוי לסרטן. שימו לב לנתונים הבאים:

  • הגומרים 13-20 פעמים בחודש: 14% פחות סיכוי לחלות.
  • הגומרים 21 או יותר פעמים בחודש: 33% פחות סיכוי לחלות .

באמת שמדובר באחוזים מאוד גבוהים. אז אם יש לכם אישה שעושה לכם סרט על אוננות תשלפו לה את הנתונים האלו ותסבירו לה שהכל מסיבות בריאותיות ועל מנת למנוע יום אחד את סרטן הערמונית.
אז גבר- שחק לעצמך קצת ב P, תזמין את הפרטנר/ית גם לעשות זאת, מבטיחה לך הנאה צרופה, חוויה חדשה ומרגשת, כנראה גם התקרבות אינטימית ביניכם. או במילים אחרות win-win.
דנה וינשטיין אורן- מאמנת להעצמת נוכחות מינית.
לצפייה בוידאו האחרון שהוצאתי על כאבים בסקס לחץ/י כאן

שתף את הפוסט הזה

אולי יעניין אותך גם

אהבה עצמית

זה לא אתה, זאת אני

עד גיל 20.5 חשבתי שמשהו דפוק אצלי כי אף פעם לא התאהבתי… הייתי בטוחה שהלב שלי סגור וכנראה לא ממש

קרא עוד »
אהבה עצמית

לברוח מהעונג

מכירים את התחושה הזאת שמשהו מרגיש טוב מידי ואז אנחנו מפסיקים? זה יכול להיות קשר עם מישהו/י חדש/ה שדברים מרגישים

קרא עוד »
Scroll to Top

קורס ייעוץ ואימון למיניות

אני מתרגשת לשתף  שבתאריך 4.3.24 תיפתח תוכנית לימודים בקבוצת 'גומא-גבים' בתחום ייעוץ ואימון למיניות.

אם אתם מאמנים לזוגיות, מטפלים, מגשרים, יועצים זוגיים שרוצים להרחיב את יידיעותיכם והכלים המקצועיים שלכם בתחום המיניות, אני מזמינה אתכם ללחוץ על הכפתור למטה ולקבל פרטים נוספים על התוכנית. 

התוכנית נבנתה לפי שיטת העבודה והמודל שיצרתי ומשלבת כלים מעולם הייעוץ המיני ומעולם האימון ומיועדת למי שכבר עובד/ת עם אנשים ורוצים לתת ערך מוסך במיניות.

מדובר בתוכנית ייחודית שמשלבת מודל הוליסטי להעצמת המיניות ומעניקה כלים פרקטיים לעבודה בשטח. 

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30