tiko-giorgadze-758059-unsplash

מגרש משחקים- חלק שני

חלק שני של עולם האביזרים שהופך את המיטה שלנו למגרש המשחקים הפרטי שלנו! המגרש הזה יכול להיות בדיוק כפי שאתם רואים לנכון מבחינת: איזה צעצועים הוא יכלול, חווית משתמש, פרסונליזציה וכמובן להחליט איך ומתי משתמשים.
יש הרבה צעצועים שיש להם מספר שימושים ולא רק אחד… היום לדוגמא, נדבר על רוטטים למיניהם לגירוי דגדגני עבור האישה. אך באותה המידה ניתן להשתמש בצעצועים האלו במהלך הפורפליי גם על הגבר ולעשות לו נעים בדיוק בכל הנקודות הנכונות 😉 (על הנקודות הנכונות אני מספרת בהרצאות שלי)
נתחיל מהצעצוע המוכר והידוע לכולם הלא הוא 'הרוקט פוקט', אשר ידוע בשם החיבה שלו "רוקט". הרוקט נחשב כצעצוע למתחילות ('בתולות צעצועים') וכפי שאני אומרת בהפעלות שאני מעבירה- קטן וממזר. במילים אחרות; הרוקט הזה עשוי להעיף אותך לגבהים אחרים בדיוק כמו טיל. היתרון והחיסרון של הרוקט בו-זמנית הוא שיש לו עוצמת רטט אחת בלבד, למתחילות שעדיין לא מכירות את סוג הרטט שמביא אותן לגירוי כדאי להתחיל עם הצעצוע הזה. אם רוצים עוצמה חלשה יותר אז פשוט תשתמשי בסוללה משומשת של השעון או השלט בבית ותתחילי לשחק. יש רוקט שעשוי מפלסטיק ויש מסיליקון קטיפתי.

צעצוע נוסף טוב ואיכותי הוא ביצת הרטט. הביצה נועדה בעיקר לגירוי דגדגני, יש ביצים מפלסטיק ויש כאלו מסיליקון קטיפתי או סיליקון גמיש יותר. מבחינת העוצמה כבר יש מבחר גדול יותר. חלק מהביצים בעלות 6-7 מצבים שניתן ללחוץ על כפתור ולשנות. או לחלופין גלגלת שמשנה את דרגת הרטט. הביצה קטנה, נוחה וקומפקטית. את יכולה לאונן איתה וגם להשתמש בה בזמן הסקס על מנת להגביר את ההנאה שלך מהאקט. הרטט של הביצה יכול להיות בעוצמות גבוהות מאוד ויש נשים שיתחברו לרטט הזה יותר מאשר לרוקט פוקט.

האביזר האחרון שאני רוצה לספר לכם עליו הוא ה"מג'יק וואנד" (Magic wand), או בקיצור- הוואנד. הוואנד הוא לדעתי אביזר חובה לכל אישה. יש כמה יתרונות משמעותיים לוואנד; אזור הרטט שלו רחב מאוד כך שיכול לגעת במספר נקודות עונג בו-זמנית ולהעצים את החוויה המינית עד מאוד. הוואנד בעל עוצמת רטט מאוד חזקה אך יש לו מגוון רחב של דרגות וכל אחת תוכל למצוא את עצמה איתו. בנוסף, ישנם תוספים שמתחברים אליו וכך ניתן בהמשך להשתמש בוואנד גם לעינוג וגינלי ולא רק לעינוג חיצוני. ישנם מספר רב של סוגי 'וואנד', המקורי שייך להיטאצי, אך מאז יצאו גרסאות של חברות אחרות שאינן נופלות באיכותן. חלק מהדגמים מתחברים לחשמל כך שאין צורך בהסתמכות על סוללות. וואנד שמתחבר לחשמל בהכרח מעיד על כך שהעוצמה שלו חזקה מידי בשביל שימוש בסוללות בלבד…

ישנו עוד אביזר ייחודי אשר עוצב על ידי נשים למען נשים ושמו Eva. המוצר הזה יושב על הדגדגן וניתן לאונן איתו או להשתמש בו בזמן סקס בצורה מאוד פשוטה. יש לו 2 רגליות סיליקון שנתפסות על אזור המפשעה וממקמות אותו בדיוק היכן שצריך. הוא מיוצר מסיליקון איכותי, הוא נטען בחשמל ויכול לסייע בקלות ופשטות לאלו שחוות אורגזמה בעיקר מגירוי של הדגדגן במהלך סקס.

אז מצאו לכם את הרוטט שהכי רטט אליכן 😉
ניתן לפנות אלי באופן פרטי ולבצע הזמנה של האביזרים.
או להגיע לערב של שיח נשי על מיניות ולראות הדגמה בלייב של המוצרים ואז להחליט אם בא לכן או שלא. תאריכים מופיעים תחת 'אירועים עתידיים' באתר.
המשך יום קסום,
דנה ויינשטיין אורן- מאמנת להעצמת נוכחות מינית.

שתף את הפוסט הזה

אולי יעניין אותך גם

בלוג

לגופו של עניין

לפני כחודש וחצי בערך הייתי במסיבת רווקות של אחת החברות הטובות שלי. היה מהמם!! השפית (שלא הכירה אותי לפני כן)

קרא עוד »
בלוג

גבר, בוא נפתח את זה…

גברים ונשים, נשים וגברים. כולנו שווים וכולנו שונים וכאשר מדובר בסקס יש המון תיאוריות וויכוחים על השונות בין המינים ואני

קרא עוד »
גלילה למעלה

הרצאת זום- עד העונג הבא 13.01, ב 20:30